Pożyczki pozabankowe do 30 tys

Jest wiele sytuacji, kiedy potrzebujemy gotówki na już. Czasami na remont mieszkania, czy wyjazd na wakacje. Wielu z nas po prostu nie stać na taki wydatek. Dlatego warto w takich sytuacjach rozważyć wzięcie .

Pożyczki do 10 tysięcy

Można zdecydować się na pożyczkę pozabankową przez internet. Wtedy bez wychodzenia z domu, w niedługim czasie będziemy mogli otrzymać wymarzone pieniądze na konto. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie i nie wymaga niepotrzebnego biegania po bankach.

Jedną z firm, które oferują pożyczki do 10 tys. jest Monedo Now. Obecna kwota pożyczki to 10 000 złotych, można ją dostać tylko online.
Takie pożyczki mogą zostać udzielone osobom pełnoletnim, które posiadają dowód osobisty oraz dochód miesięczny.
Zalety pożyczki: udzielana jest 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu, niewysoka rata, decyzja jest ekspresowa i bez przesyłania dokumentów, wypłata środków jest natychmiastowa bez względu na bank.

Kolejną firmą jest Incredit. Posiada ona w swojej ofercie pożyczki od 800 do 10 000 złotych. Oferta 10 000 złotych jest dla osób, które ukończyły 22 lata. Jeżeli posiadamy niewielkie dochody, można swoją ratę wydłużyć, przez co zmniejszy się jej miesięczna wysokość.

Pożyczki pozabankowe do 30 tysięcy

Pożyczki takie są skierowane zarówno do firm, jak i osób fizycznych. Są to przeważnie z długim terminem spłaty, nawet do 48 miesięcy. Firma CFC Pożyczki wymaga minimalnego dochodu 1100 netto.
Dokumenty, które będą nam potrzebne do otrzymania pożyczki to między innymi: posiadanie konta w banku, dwa dokumenty tożsamości, umowa o pracę, czy zaświadczenie z pracy.

Podsumowanie

Jeżeli banki odmówiły nam udzielenia kredytu, to zawsze możemy zdecydować się na wzięcie kredytu w instytucjach pozabankowych. Kredyt otrzymamy szybko i z reguły bez zbędnych formalności. Dzięki pieniądzom będziemy mogli wreszcie spełnić swoje marzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *